Науковиця кафедри хімічних технологій та водоочищення ЧДТУ стала призеркою І Міжнародного наукового Чемпіонату країн Європи, Азії та Африки

з 1 по 28 лютого 2023 року в Об’єднаних Арабських Еміратах, м. Дубаї, відбувався І Міжнародний науковий Чемпіонат країн Європи, Азії та Африки. Захід був організований Міжнародним історико-біографічним інститутом (The International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing). В міжнародному Чемпіонаті взяли участь 1027 учасників, з 59 країн світу, серед яких були науковці Черкаського державного технологічного університету. Роботи були подані з 36 галузей науки. Нагороди отримало 216 науковців. Україна зайняла почесне 11 місце.
З метою популяризації наукової діяльності кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету у міжнародних рейтингах, формування зв’язків кафедри ХТВ з міжнародними науковими організаціями, доцентка кафедри хімічних технологій та водоочищення Мирослава Коваль у співавторстві із професоркою кафедри дизайну Наталією Романенко взяла участь у командному змаганні Чемпіонату у галузі «Технічні науки». Представлена ними на конкурс наукова робота «Waste water recycling in textile dyeing technologies» (Рециркуляція стічної води в технологіях фарбування текстильних матеріалів) відзначена, як одна із кращих, а Коваль М.Г. і Романенко Н.Г. стали бронзовими призерами конкурсу та нагороджені відповідними дипломами.
Щиро вітаємо Мирославу Григорівну із переконливою перемогою і бажаємо їй подальших успіхів та досягнень!!