101 – Екологія

Освітня програма «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористувння», у якій поєднано фундаментальні знання з екології та суміжних наук дозволяють підготувати спеціалістів-екологів, здатних розв’язувати складні екологічні завдання та сприяти покращенню якості довкілля, раціональному використанню природних ресурсів та забезпеченню здоров’я населення країни.

161 – Хімічні технології та інженерія

Фахівці за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» готуються як фахівці широкого профілю, які здатні вирішувати  складні  спеціалізовані  задачі  та практичні  проблеми  хімічних  технологій  та інженерії,  що передбачає  застосування  теорій  та методів  хімічних технологій  та  інженерії  і  характеризується  комплексністю та невизначеністю умов. 

181 – Харчові технології (ОПП Харчові технології та інженерія)

Спеціальність «Харчові технології» передбачає підготовку освітньо-професійних кадрів, з урахуванням особливостей організації та керуванням виробництвом, основних понять і принципів проектування та функціонування підприємств харчової промисловості, системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів, сутності та параметрів технологічних процесів виробництва харчових продуктів, принципів розроблення нових та удосконалення існуючих харчових технологій, правил застосування чинної законодавчої і нормативної бази.

183 – Технології захисту навколишнього середовища

Спеціальність орієнтована на розвиток сучасних технології захисту навколишнього середовища, дослідження та оцінка впливів промислових виробництв на компоненти навколишнього середовища, дослідження екологічних та техногенних наслідків забруднення об’єктів довкілля, обґрунтування та розробка оптимальних природоохоронних заходів з забезпечення екологічної безпеки – створюють необхідність підготовки фахівців діяльність яких направлена на покращення стану довкілля.

181 – Харчові технології (ОПП  Технології харчування в ресторанному господарстві)

Спеціальність «Харчові технології» передбачає підготовку освітньо-професійних кадрів, з урахуванням особливостей організації та керуванням виробництвом, основних понять і принципів проектування та функціонування підприємств харчової промисловості, системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів, сутності та параметрів технологічних процесів виробництва харчових продуктів, принципів розроблення нових та удосконалення існуючих харчових технологій, правил застосування чинної законодавчої і нормативної бази.

191 – Архітектура та містобудування

Освітня програма «Архітектура та містобудування» має на меті надати якісну, сучасну освіту та підготувати висококваліфікованих фахівців, які на базі отриманих знань фаху зможуть забезпечити своє працевлаштування в Україні та за кордоном. Освітня програма складається з таких основних напрямків: архітектурне проектування будівель і споруд, ландшафтного, міського та інтер’єрного середовища, розробка містобудівної проєктної документації, проєктування міського та інтер’єрного обладнання.

192 – Будівництво та цивільна інженерія

Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» передбачає підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері проектування, будівництва, експлуатації і реконструкції будівельних об’єктів. Професійна діяльність інженера-будівельника пов’язана з виконанням наступних функцій: організація будівельного виробництва і управління будівельними процесами, проектування металевих, залізобетонних, кам’яних конструкцій, основ і фундаментів, а також конструктивних елементів споруди в цілому, рішення окремих питань водопостачання, водовідведення, теплогазопостачання і вентиляції, розробка технічної документації.

193 – Геодезія та землеустрій

Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» передбачає підготовку спеціалістів, котра дозволяє у студентів сформувати професійний підхід до створення автоматизованих кадастрових систем. У процесі навчання майбутні фахівці вивчають інформаційні системи та технології, проектування та виконання землевпорядних робіт, котрі пов’язані з моніторингом земель та землекористуванням.

203 – Садівництво та виноградарство

Фахівець спеціальності 203 “Садівництво та виноградарство” здатний виконувати професійну роботу, пов’язану з розмноженням, вирощуванням, зберіганням та первинною доробкою плодів, овочів та винограду. Він добре обізнаний з технологіями вирощування садивного матеріалу плодових, ягідних культур і винограду, новими типами насаджень, системами утримання ґрунту в них, удобрення, формування; захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

205 – Лісове господарство

Лісове господарство – спеціальність, яка поєднує в собі технології і засоби зі створення, вирощування, догляду, формування лісових насаджень, їх інвентаризації та проектування лісогосподарських заходів, використання лісових ресурсів, заготівлі деревини.

241 – Готельно-ресторанна справа

Фахівці з готельно-ресторанної справи займаються організаційно-управлінською, господарською, комерційною, інвестиційною та науково-дослідною діяльністю у сфері ресторанного господарства, готельного господарства та виставкової діяльності. Випускники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» готові до практичної діяльності у закладах гостинності, мають необхідні для цього знання зі спеціалізованого програмного забезпечення (в тому числі європейською системою бронювання послуг), володіють навичками економічного планування і організації ресторанної справи та готельного бізнесу; знають основи техніки ресторанної справи, культуру ресторанного та готельного сервісу.

242 – Туризм

Спеціальність 242 «Туризм» дозволяє всебічно вивчити специфіку здійснення туристичної діяльності та особливості обслуговування туристів в умовах сучасного глобалізованого простору.  Особлива увага приділяється використанню міжнародного досвіду щодо організації туристичного бізнесу та поглибленій мовній підготовці як основі ефективного професійного та міжкультурного спілкування, вмінню працювати в міжнародному контексті.