Випуск магістрів факультету

16 лютого 2023 року випускники Черкаського державного технологічного університету, одного з провідних державних закладів вищої освіти України, отримали дипломи магістрів.

Зважаючи на воєнний стан в країні та дотримуючись правил безпеки, цього дня випускники згуртувалися родинами, аби розділити емоції від важливої події зі своїми деканами, завідувачами кафедр, викладачами, друзями та закарбувати неповторні миттєвості у фотосвітлинах.

Перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров, декани факультетів та завідувачі кафедр урочисто вручили дипломи магістрам із найкращими побажаннями успішного майбутнього.

Черкаський державний технологічний університет десятиліттями упевнено підтверджує імідж стабільного вишу, який випускає висококваліфікованих фахівців з інженерних, технологічних, кібернетичних, будівельних, екологічних, фінансово-економічних та лінгвістичних спеціальностей. Та головне завдання, яке стоїть зараз перед університетом – готувати професіоналів для розбудови успішної, процвітаючої держави України.

🎈Колектив викладачів факультету щиро вітає наших випускників з цією важливою подією в житті та бажає натхнення, наснаги, професійного зростання, віри в свої сили та в свій успіх!