Вітаємо студентів-магістрів із випуском!

Сьогодні, 8 лютого 2024 року відбувся черговий випуск студентів-магістрів факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету.
Успішно завершили магістратуру 122 випускника, серед яких 25 студентів отримують дипломи з відзнакою.
Із цим важливим етапом життя молодь привітали керівництво ЧДТУ, зокрема ректор ЧДТУ Олег ГРИГОР та проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин ЛАЗУРЕНКО.
«В першу чергу хочеться подякувати нашим Збройним Силам України за можливість для українських дітей та підлітків навчатися! Низький уклін нашим захисникам та Вічна пам’ять полеглим Героям!», – зазначив ректор Олег ГРИГОР
«Гордий тим, що Ви є випускниками нашого навчального закладу, що 5 років тому Ви обрали саме ЧДТУ. Ви впевнено крокуєте вперед у професійне життя. Пам’ятайте своє коріння, батьків, наставників, які допомогли вам стати особистістю. Пам’ятайте рідний університет. Ми завжди будемо раді вас бачити, і завжди раді Вашим перемогам», – звернуся ректор Олег ГРИГОР до випускників факультету.
До вітального слова долучився і декан факультету Денис Грецький – «Отримання диплома – важливий момент у житті кожної людини і водночас відповідальний крок на шляху свого професійного зростання. Тож щиро бажаємо, аби отримані в університеті знання Ви далі примножували, завжди вірили в себе і свої можливості, з упевненістю рухалися у своє майбутнє і досягали бажаних цілей!».
На адресу випускників та їхніх батьків пролунало чимало зворушливих слів і від завідувачів кафедр і викладачів. Вони побажали кожному знайти своє місце у житті, розвиватися, ставити перед собою амбітні плани і обов’язково досягати поставленої мети.
Кульмінацією свята стала церемонія вручення дипломів. Наприкінці урочистостей випускники щиро подякували викладачам, своїм батькам і рідному університету за незабутні роки навчання.
Бажаємо випускникам сил і наснаги справлятися з усіма викликами на своєму шляху та успішно застосовувати здобуті знання на користь нашої країни.
Дякуємо, ЗСУ за новий день, за можливість навчатися, за вашу сміливість і безстрашність!