Урочисте вручення сертифікатів учасникам проекту “UAVIEW”

Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам проекту “UAVIEW” («Створення цифрових моделей пошкоджень будівель і споруд за допомогою дронів»), який був організований Черкаськиим державним технологічним університетом та Університетом Східного Лондона у межах міжнародної програми «Ініціатива Єднання» («Twin for Hope») у партнерстві із об’єднанням університетів Великобританії «Universities UK», яка спрямована на сприяння співпраці між Великобританією та Україною.
Із вітальним словом виступив проректор з наукової роботи Черкаського державного технологічного університету, доктор технічних наук, професор, Еміль ФАУРЕ. «Незважаючи на складі часи, ми все одно маємо рухатися вперед та отримувати нові знання, які дозволять в майбутньому розбудовувати нашу державу, тому хотілося б побажати випускникам курсів використати отримані знання на благо держави та професійного зростання», – додає Еміль ФАУРЕ.
Нагадуємо, що курси тривали близько року та передбачали лекційні заняття та практичні роботи. Лекторами виступили провідні науковці ЧДТУ Сергій РОТТЕ, Денис ГРЕЦЬКИЙ, Станіслав РАДОВ, Еміль ФАУРЕ. Учасники проекту мали можливість ознайомились з принципами оцінки стану будівельних конструкцій, вивчили будову новітніх дронів, зокрема DJI Mavic 3 порядком планування та виконання аерофотознімальних робіт, ази роботи в програмі по побудові 3d моделей.
Вітаємо учасників із отриманням сертифікатів та бажаємо нових успіхів!