Угода про співпрацю ЧДТУ та КП «Дирекція парків» КП “Дирекція Парків”

Ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Григором та директором комунального підприємства «Дирекція парків» Черкаської міської ради Геннадієм Шевченко підписано угоду про співпрацю. В рамках угоди передбачається співпраця в освітній і науково-дослідній діяльності, а також організація практик і стажувань здобувачів вищоі освіти за спеціальностями 101 «Екологія» та 205 «Лісове господарство».
👉Слід відзначити багаторічну співпрацю ЧДТУ з КП «Дирекція парків», зокрема студенти екологи та лісівники долучалися до обстеження сухостійних та аварійних дерев у черкаському парку «Сосновий бір» та акції «Висадження дерев 1 млн людей за одну добу» в рамках проекту «Озеленення планети».