Святкова інавгурація першокурсників 2022 року

12 вересня 2022 року дружня родина факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету поповнилася першокурсниками. Студенти урочисто склали Присягу Студента ЧДТУ та отримали Інавгураційний Сертифікат на згадку.
👉Після слів привітань відбувся символічний обряд входин першокурсників до викладацько-студентської родини Черкаського державного технологічного університету, під час якого декан факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Денис Грецький зустрів нових членів родини запашним короваєм.
👉З особливостями навчання за спеціальністю, організацією навчального процесу та студентського дозвілля наших студентів ознайомили куратори груп.
👏Колектив факультету вітає першокурсників і бажає їм легкого навчання, розвитку і самовдосконалення.
🙏Щиро дякуємо нашим Збройним силам України за можливість зустріти першокурсників у стінах університету!