Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ Ганна Чепурда взяла участь у семінарі «Surveying Ukrainian Attitudes Towards the Past”

21 вересня 2022 р. професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ Ганна Чепурда взяла участь у семінарі «Surveying Ukrainian Attitudes Towards the Past”,модератором якого виступила директорка програми Temerty Contemporary Ukraine Program Гарвардського університету Емілі Джастіс. На семінарі обговорювались історичні погляди щодо впливу війни на українську ідентичність.

Д.і.н., проф. Ганна Чепурда з 2022 року займається науковими дослідженнями в Українському дослідницькому інституті Гарварду (Ukrainian Research Institute at Harvard University (HURI), місією якого є поглибити знання про Україну через навчання, дослідження та публікації в галузі гуманітарних і соціальних наук у Гарварді та в усьому світі.