Першокурсники спеціальності «Геодезія та землеустрій» ЧДТУ долучаються до волонтерської діяльності

Від перших днів повномасштабного вторгнення працівники та студенти Черкаського державного технологічного університету активно включилися у волонтерську діяльність і ні на мить не припиняють спрямовувати спільні зусилля для наближення Перемоги, долучаючи нових членів університетської родини до доброчинних ініціатив.

23 вересня 2022 року студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» групи ГЗ-25 Максим Бонь, Анастасія Казанова та Віктор Горюшин разом із кураторкою Ольгою Кузнецовою приєдналися до вкрай необхідної справи – маскування наших захисників.
Молодь охоче долучилися до плетіння «кікімор» у профспілковому центрі допомоги армії. Війна – це те, що зараз болить кожному і будь-яка посильна допомога й підтримка вкрай важлива. Відтак, допомагаючи, студенти спілкувалися та визначилися з планами на майбутнє в успішній незалежній Україні.