На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ відзначили День туризму

27 вересня 2022 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відбулося святкування Міжнародного дня туризму, у якому взяли участь всі студенти та викладачі.

Під час відзначення професійного свята студенти активно змагалися у конкурсах на найсмачніший куліш та найоригінальнішу страву, приготовану вдома; майстерно вправлялися із завданнями спортивних випробувань; демонстрували номери художньої самодіяльності.

Першокурсники не приховували захвату, оскільки в подібному заході вони брали участь вперше.

Черкаський державний технологічний університет та кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вітають зі святом майбутніх фахівців сфери гостинності.

Failed to get data. Error:
Invalid album ID.